28 maijs, 2015


1. Ar bankas maksājuma karti

Mēs izmantojam Braintree drošos maksājumus. Lai norēķinātos ar maksājuma karti, ievadi "grozā" prasīto informāciju - kartes numuru, kartes derīguma termiņu, vārdu un CVC kodu (tas atrodams kartes otrā pusē), un pirkums tiks apstiprināts uzreiz. Ļoti ērti.

2. Ar PayPal

Ja tev ir PayPal konts, droši to izmanto, apmaksājot Bum Bag pirkumu. Viss kā parasti ar PayPal - ievadi savu lietotājvārdu, paroli un maksājums tiks izpildīts uzreiz. Ļoti ērti.

3. Ar pārskaitījumu no savas interneta bankas -  "Money order"

Ja parasti labāk izvēlies apmaksāt rēķinus ar interneta banku, tad šis ir tavs variants. Kā maksājuma veidu "grozā" izvēlies "Money order" un, spiežot pogu "Maksāt", tiks izveidots rēķins, ko varēsi apmaksāt kā parastu rēķinu savā interneta bankā. Lūdzu, nekavējies ar rēķina apmaksu un izdari to 2h laikā, citādi pasūtījums tiks anulēts.

 

// Ja ir jebkādi jautājumi, būsim priecīgi atbildēt uz pilnīgi visiem: info@bumbag.co vai 24607030

Bum Bag arī bērniem!

Bum Bag's par mazajiem kukainīšiem ar' ir padomājis!

Soma, kas piesieta klāt, ir ļoti noderīga, jo tā ir lielākas cerības pasargāt telefonu, atslēgas vai kādu Eur monētiņu. Mašīnītei, kārtīm vai ponijam arī būs vieta somiņā.

Krāsainas, viņiem patīk!

Kids size vai Mini Kids size izmērā vari izvēlēties jebkuru no online piedāvātām Bum Bag somām. Tās ir nedaudz mazākas kā lielie Bum Bag'i, lai atbilstoši derētu bērna augumam.

Kids size: no 5g-13g (vai 160cm), somas izmērs 30 x 14 cm, jostiņas zimērs 55-70 cm, 60-80 cm

Mini Kids size: no 2g-5g, somas izmērs 25 x 12 cm, jostiņas zimērs 45-55 cm 

// Ja kādas īpašas vēlmes, droši raksti - info@bumbag.co //