18 Septembris, 2014


1. Ar bankas maksājuma karti

Mēs izmantojam Braintree drošos maksājumus. Lai norēķinātos ar maksājuma karti, ievadi "grozā" prasīto informāciju - kartes numuru, kartes derīguma termiņu, vārdu un CVC kodu (tas atrodams kartes otrā pusē), un pirkums tiks apstiprināts uzreiz. Ļoti ērti.

2. Ar PayPal

Ja tev ir PayPal konts, droši to izmanto, apmaksājot Bum Bag pirkumu. Viss kā parasti ar PayPal - ievadi savu lietotājvārdu, paroli un maksājums tiks izpildīts uzreiz. Ļoti ērti.

3. Ar pārskaitījumu no savas interneta bankas -  "Money order"

Ja parasti labāk izvēlies apmaksāt rēķinus ar interneta banku, tad šis ir tavs variants. Kā maksājuma veidu "grozā" izvēlies "Money order" un, spiežot pogu "Maksāt", tiks izveidots rēķins, ko varēsi apmaksāt kā parastu rēķinu savā interneta bankā. Lūdzu, nekavējies ar rēķina apmaksu un izdari to 2h laikā, citādi pasūtījums tiks anulēts.

 

// Ja ir jebkādi jautājumi, būsim priecīgi atbildēt uz pilnīgi visiem: info@bumbag.co vai 29353597

Ceļo ar Bum Bag

Tev patīk ceļot? Protams, man arī - daudz un ļoti.

Bet, lai cik bieži dotos atpūtā, esot jau lidostā, vienmēr nokļūstu "mazā stresa" varā. Kaut tas ir tik tāds neliels iekšējs uztraukums, tomēr ir, tā vienkārši, par neko.. un tad es prātoju, nu kad tas reiz pāries?

Manas "situācijas" vienmēr ir saistītas ar papīriem - ceļojot tie nozūd, pareizāk sakot - es neatceros, kur noliku pasi vai iekāpšanas karti. Mani pārņem satraukums - vai man visi dokumenti līdzi un kur tie ir? Vienmēr jau, protams, ir, tik izmētājušies. Ar mani tā vairs nenotiek, jo tagad man viss ir vienkopus, manā Bum Bag'ā.

Izvēlies savu Bum Bag un ceļo mieriņā!